41. schůze, 541. hlasování, 23. února 2005, 16:06
Výměna údajů z rejstříku trestů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 104 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 58 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jarmila Boháčková
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- M Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- M Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- M Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ludmila Brynychová
- M Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- M Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- M Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- M Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 0 | 11 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 0 | 6 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 0 | 6 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 8 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 104 | 0 | 58 | 18 | 20 |