41. schůze, 282. hlasování, 16. února 2005, 14:59
Zpr.veřej.ochr.práv v majetkopr. vypoř.poz
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 103 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 58 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 7)
- A Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- M Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- M Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- M Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- M Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- M Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 15 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 0 | 3 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 0 | 5 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 1 | 9 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 103 | 2 | 58 | 27 | 10 |