41. schůze, 128. hlasování, 10. února 2005, 13:17
N.z. o rozhlas. a telev. poplatcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 62 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- A Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- A Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- M Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- N Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- M Libor Ježek
- A Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 5Z Zdržel se: 10)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- N Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- M Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- M Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 2 | 4 | 7 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 5 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 5 | 6 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 5 | 0 | 10 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 3 | 9 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 33 | 27 | 69 | 9 |