41. schůze, 127. hlasování, 10. února 2005, 13:17
N.z. o rozhlas. a telev. poplatcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 21 | N Ne: 77 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- N Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- N Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- M Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- M Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 8Z Zdržel se: 11)
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Milan Bičík
- Z Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- N Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- M Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- M Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 6 | 5 | 9 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 4 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 7 | 6 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 8 | 0 | 11 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 8 | 3 | 9 | 1 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 21 | 77 | 28 | 65 | 9 |