36. schůze, 353. hlasování, 15. října 2004, 16:11
Novela z. o provoz. na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 88 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- M Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 5 | 6 | 0 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 5 | 5 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 0 | 12 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 88 | 25 | 47 | 34 | 6 |