36. schůze, 342. hlasování, 15. října 2004, 16:06
Novela z. o provoz. na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 124 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- M Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 14 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 5 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 0 | 11 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 124 | 1 | 33 | 36 | 6 |