36. schůze, 305. hlasování, 15. října 2004, 15:46
Novela z. o provoz. na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 26 | N Ne: 95 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 3)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- M Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- N Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 13 | 3 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 8 | 3 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 10 | 8 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 11 | 3 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 26 | 95 | 26 | 47 | 6 |