36. schůze, 207. hlasování, 15. října 2004, 14:16
Novela z. o provoz. na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 188 | Je třeba: 95
A Ano: 110 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- A Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- N Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- N Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 11Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Marek Benda
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- A Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- N František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- M Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 8 | 1 | 0 | 1 |
Jihočeský | 12 | 7 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 11 | 0 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 9 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 110 | 52 | 6 | 26 | 6 |