36. schůze, 80. hlasování, 13. října 2004, 11:58
Novela z. o správ. poplatcích - související
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 91 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- N Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 6)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- M Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 11M Omluven: 1)
- M Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 8 | 0 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 11 | 0 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 11 | 0 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 91 | 82 | 2 | 16 | 9 |