33. schůze, 111. hlasování, 18. června 2004, 15:37
V.n.z. o inspekci práce
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 91 | Je třeba: 46
A Ano: 19 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 91 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- M Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- N Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- M Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Marian Bielesz
- 0 Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 9)
- 0 Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5)
- 0 Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- M Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- M Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 11 | 6 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 6 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 7 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 7 | 10 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 7 | 11 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 7 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 5 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 5 | 14 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 19 | 56 | 91 | 16 | 18 |