33. schůze, 85. hlasování, 18. června 2004, 10:51
N. z. o registrovaném partnerství
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 53 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 40 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- M Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- N Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z František Beneš
- 0 Petr Bratský
- N Petra Buzková
- N Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- N Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- M Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- N František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 5)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- A Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- M Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- M Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 4M Omluven: 2)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 10 | 2 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 7 | 3 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 13 | 6 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 5 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 9 | 4 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 6 | 6 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 0 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 53 | 74 | 40 | 15 | 18 |