33. schůze, 84. hlasování, 18. června 2004, 09:07
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 81 | Je třeba: 41
A Ano: 76 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 101 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8M Omluven: 4)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- M Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 16M Omluven: 2)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- M Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- 0 Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 12M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- M Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- 0 Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- M Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 8 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 8 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 16 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 0 | 13 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 12 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 76 | 0 | 101 | 5 | 18 |