31. schůze, 157. hlasování, 12. května 2004, 14:42
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 109 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- M Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 1 | 4 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 7 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 0 | 8 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 5 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 9 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 109 | 4 | 53 | 22 | 12 |