40. schůze, 169. hlasování, 15. března 1996, 09:57
Vl.náv.zák.o provozování soukr.bezp.služeb b
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 44 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 100 | Z Zdržel se: 18 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- X Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- X Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 20Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- N Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- A Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- N František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 6 | 9 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 6 | 13 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 8 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 3 | 13 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 4 | 14 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 4 | 9 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 8 | 20 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 14 | 5 | 14 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 38 | 100 | 18 | 0 |