30. schůze, 385. hlasování, 7. dubna 2004, 16:12
Zpráva o stavu zemědělství ČR za rok 2002
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 42 | N Ne: 50 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 62 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- Z Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- N Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- M Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 9Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- 0 Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- M František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 6 | 3 | 6 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 5 | 4 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 9 | 0 | 8 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 4 | 6 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 1 | 6 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 42 | 50 | 29 | 62 | 17 |