30. schůze, 48. hlasování, 25. března 2004, 12:12
Novela z. o ochraně průmysl. vzorů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 121 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 9M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 8M Omluven: 2)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- M Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- M Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- M Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 9 | 0 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 0 | 8 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 1 | 8 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 8 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 121 | 1 | 63 | 1 | 14 |