27. schůze, 551. hlasování, 2. března 2004, 18:20
Novela z. o trestním řízení soudním - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 6 | N Ne: 104 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- N Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- 0 Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z František Beneš
- M Petr Bratský
- M Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- M Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- N Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- M Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- M Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- M Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- M Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- M Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 13 | 2 | 7 | 0 |
Jihočeský | 12 | 0 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 1 | 12 | 3 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 11 | 1 | 7 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 6 | 2 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 5 | 3 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 11 | 2 | 4 | 6 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 2 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 6 | 104 | 25 | 47 | 18 |