40. schůze, 87. hlasování, 13. března 1996, 17:20
Posl.náv.zák.o kontrole zpravodaj.služeb
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 59 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 87 | Z Zdržel se: 3 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 5)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- N Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- A Jan Černý
- 0 Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- N Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- A Josef Holub
- N Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 13)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 8)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 100 Nepřihlášen: 13)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 8 | 5 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 4 | 10 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 7 | 10 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 8 | 13 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 4 | 8 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 10 | 8 | 22 | 1 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 10 | 13 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 59 | 51 | 87 | 3 | 0 |