23. schůze, 798. hlasování, 12. prosince 2003, 13:39
V. n. zák. o nelékařských zdravotnických povolán
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 7 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 72 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- M Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- 0 Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- Z Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- M Jiří Patočka
- M Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 5 | 7 | 8 | 3 |
Jihočeský | 12 | 0 | 5 | 4 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 3 | 2 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 1 | 8 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 8 | 7 | 8 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 9 | 4 | 8 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 3 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 5 | 13 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 7 | 53 | 72 | 59 | 9 |