23. schůze, 702. hlasování, 4. prosince 2003, 15:48
Nov.z.o dani dědické, darovací a z převodu nemov
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 87 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 46 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- M Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- M Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 František Beneš
- M Petr Bratský
- A Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- N Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- M Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- M Michal Hašek
- M Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 3M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- M Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 5 | 5 | 0 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 6 | 7 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 5 | 4 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 6 | 5 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 87 | 38 | 46 | 15 | 14 |