39. schůze, 216. hlasování, 15. února 1996, 15:29
Náv. rozpočtu Fondu národního majetku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 87 | Je třeba: 44
A Ano: 31 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 113 | Z Zdržel se: 9 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 11)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 19)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 25Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 1)
- 0 Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 8 | 11 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 5 | 10 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 7 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 7 | 11 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 5 | 19 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 5 | 8 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 7 | 25 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 5 | 7 | 22 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 31 | 47 | 113 | 9 | 0 |