22. schůze, 219. hlasování, 29. října 2003, 14:33
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 78 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- A Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- M Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 Marian Bielesz
- 0 Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- M Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- M Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 1 | 5 | 8 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 5 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 1 | 8 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 2 | 7 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 14 | 53 | 48 | 7 |