18. schůze, 200. hlasování, 2. července 2003, 09:39
V. n. z. o služ. poměru přísluš. bezpečnostních
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 61 | N Ne: 98 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- 0 Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- N František Beneš
- N Petr Bratský
- A Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- N Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- N Hana Kordová Marvanová
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- N František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- A Radim Turek
- Z Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 7)
- A Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- N Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Milan Bičík
- A Karel Černý
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 8)
- N Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 10 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 10 | 7 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 10 | 5 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 13 | 1 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 61 | 98 | 25 | 16 | 0 |