39. schůze, 50. hlasování, 7. února 1996, 16:40
Vl.náv.zák.o podm. poskytování zdr. péče í pé
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 102 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 77 | Z Zdržel se: 18 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- X Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 1 | 9 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 0 | 13 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 1 | 12 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 18 | 0 | 14 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 102 | 3 | 77 | 18 | 0 |