39. schůze, 43. hlasování, 7. února 1996, 11:00
Vl.náv.zák. o omamných látkách
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 94 | Je třeba: 48
A Ano: 65 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 106 | Z Zdržel se: 13 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 13)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- 0 Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- A Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 23Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- A Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 3 | 13 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 4 | 8 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 8 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 0 | 15 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 0 | 13 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 2 | 11 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 14 | 2 | 23 | 2 | 0 |
Severomoravský | 35 | 14 | 4 | 15 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 16 | 106 | 13 | 0 |