10. schůze, 403. hlasování, 5. března 2003, 17:23
Náv.na zřízení dočas.komise PS pro změnu Ústavy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 82 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 64 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- M Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- M Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- M Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- M Miroslav Opálka
- Z Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- N Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Jiří Rusnok
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 2 | 6 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 0 | 6 | 10 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 1 | 1 | 9 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 3 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 12 | 31 | 64 | 11 |