10. schůze, 171. hlasování, 26. února 2003, 17:59
Vládní návrh zákona na ochranu zvířat proti týrá
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 82 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 68 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- N Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- M Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Jiří Patočka
- Z Jiří Rusnok
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Vladimír Mlynář
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- M Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 3 | 6 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 1 | 8 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 7 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 2 | 11 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 2 | 9 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 82 | 23 | 68 | 20 | 7 |