10. schůze, 57. hlasování, 20. února 2003, 10:23
Návrh zákona o vodách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 62 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- N Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- M Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- M Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- N Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- Z Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- N Karel Černý
- M Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 8 | 2 | 6 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 2 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 8 | 2 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 8 | 3 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 7 | 2 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 62 | 64 | 23 | 37 | 14 |