10. schůze, 37. hlasování, 19. února 2003, 11:48
V. n. z. o Státním zemědělském intervenčním fond
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 52 | N Ne: 100 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 4)
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- N Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- A Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- M Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- N Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- A František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 7M Omluven: 1)
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- N Jiří Rusnok
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Milan Bičík
- N Karel Černý
- M Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2)
- N Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 12 | 4 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 3 | 8 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 12 | 4 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 6 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 12 | 5 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 8 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 7 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 52 | 100 | 31 | 3 | 14 |