34. schůze, 177. hlasování, 28. září 1995, 12:19
Vl.náv.zák. o nezisk.práv.osobách a daních h
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 36 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 80 | Z Zdržel se: 21 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- X Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- X Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- X Petr Brodský
- X František Brožík
- N Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 130 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 5)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 1)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 8 | 9 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 8 | 9 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 10 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 10 | 9 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 5 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 13 | 14 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 6 | 22 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 63 | 80 | 21 | 0 |