32. schůze, 408. hlasování, 29. června 1995, 18:29
Vl.náv.novely zák. o daních z příjmů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 47 | N Ne: 79 | 0 Nepřihlášen: 31 | Z Zdržel se: 43 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 170 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- X Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- X František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 15 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 8 | 5 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 6 | 4 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 9 | 6 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 5 | 5 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 17 | 5 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 13 | 4 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 47 | 79 | 31 | 43 | 0 |