32. schůze, 150. hlasování, 23. června 1995, 10:26
Vl.náv. ústav.zák. o vyš.územ.samospr.celcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 12 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 23 | Z Zdržel se: 110 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- Z Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- X Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- X Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- X Jan Koucký
- X Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- X Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- N Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- X Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- X Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- X René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- X Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 13)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- X František Kozel
- 0 Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- X Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 29)
- N Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- X Jan Kasal
- N Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- X Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- X Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- X Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 23)
- X Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- X František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- N Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 8 | 1 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 7 | 3 | 10 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 4 | 1 | 8 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 10 | 3 | 9 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 5 | 7 | 13 | 0 |
Západočeský | 17 | 0 | 3 | 5 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 1 | 10 | 1 | 29 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 8 | 2 | 23 | 0 |
Celkem | 200 | 12 | 55 | 23 | 110 | 0 |