32. schůze, 53. hlasování, 21. června 1995, 17:50
Vl.náv.novely zák. o rezervách-k dani z příj.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 96 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 100 | Z Zdržel se: 4 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 15)
- A Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 11)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- X Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 12)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 16)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 220 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 15 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 0 | 11 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 0 | 12 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 0 | 16 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 9 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 22 | 0 | 18 | 1 | 0 |
Severomoravský | 35 | 21 | 0 | 13 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 96 | 0 | 100 | 4 | 0 |