25. schůze, 187. hlasování, 20. května 1998, 16:23
Zák.o ochraně utajovaných skutečností
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 38 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 72 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- 0 František Čech
- Z Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- Z Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- N Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Jan Bláha
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- 0 Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- Z Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 8Z Zdržel se: 12)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- Z František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- N Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 12)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- 0 Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A František Chobot
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 11 | 1 | 11 | 0 |
Středočeský | 21 | 4 | 5 | 4 | 8 | 0 |
Jihočeský | 14 | 2 | 4 | 2 | 6 | 0 |
Severočeský | 20 | 3 | 6 | 8 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 8 | 0 | 12 | 0 |
Západočeský | 18 | 3 | 5 | 1 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 15 | 4 | 11 | 0 |
Severomoravský | 36 | 8 | 9 | 7 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 38 | 63 | 27 | 72 | 0 |