Vlastimil Tusar

Narozen: v roce 1880
Zemřel: v roce 1924

Seznam činností

Výbor

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

TUSAR Vlastimil

I. voleb. kraj

ČSD

Volba verifikována 1, 26. V. 1920; 3. I.

Slib vykonal 1, 26. V. 1920; 11. I.

Byl členem výb. zahran.

Jmenován opětně ministerským předsedou a správcem ministerstva Národní Obrany 25. V. 1920.

2, 1. VI. 1920; 14. I.

Zproštěn úřadu správce M. N. O. 16. VII. 1920 (úřední list číslo 160 ze 17. VII. 1920).

Demise přijata 15. IX. 1920.

14, 26. X. 1920; 3. II.

Vzdal se poslan. mandátu

58, 1. III. 1921; 2381. II.

Za něho nastoupil Bubník Josef. K.

Žádost ve věcech imunity:

okr. s. pro přestupky v Praze (přestupek proti bezpečnosti cti)

14, 26. X. 1920; 15. II.

zpr. t. 892; zprav. dr. Markovič.

nevydán 32, 14. XII. 1920; 1313. II.



ISP (příhlásit)