Josef Knejzlík

Narozen: v roce 1878

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

KNEJZLÍK Josef

XII. voleb. kraj

ČS

Nastoupil za Pelikána Jana, jenž se vzdal mandátu.

Osvědč. posl. vydáno.

249, 20. III. 1924; 142. IX.

Volba verifikována 265, 27. V. 1924; 729. IX.

Slib vykonal 249, 20. III. 1924; 142. IX.

Byl členem výb. soc. pol. - zeměd. a živnost.

Řeč v rozpravě:

o stát. rozpočtu pro r. 1926 (zpr. t. 5329; skup. hospod.).

370, 5. X. 1925; 1202. XI.

Dotazy:

o konfiskacích časopisu "Hlasatele" v Přerově, "Severomoravského Kraje" v Zábřeze, "Kojetínských Listů" v Kojetíně a "Holešovských Listů" v Holešově.

322, 11. II. 1925; 1094. X.

odpov. 342, 22. V. 1925; 113. XI.

o hromadném ukládání pokut pro přestupek zákona o domácích zabijačkách.

341, 2. IV. 1925; 58. XI.

odpov. 361, 18. IX. 1925; 562. XI.

o stavební podpoře na stavbu domků v obcích Kelčicích, Vejšovicích a Dobrochově, zbořených živelní pohromou.

348, 23. VI. 1925; 296. XI.

ve věci stavby nové budovy ředitelství státních drah v Olomouci.

348, 23. VI. 1925; 296. XI.

odpov. 363, 22. IX. 1925; 610. XI.

o vládním nařízení č. 51 ze dne 4. dubna 1924.

359, 13. VII. 1925; 521. XI.

odpov. 361, 18. IX. 1925; 562. XI.

ve věci obsazování míst za onemocnělé učitele na škole v Lošticích a Zábřeze na Moravě.

368, 1. X. 1925; 867. XI.



ISP (příhlásit)