12. schůze, 321. hlasování, 9. července 1997, 12:02
Vl.náv.zákona o platu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 73 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 100 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- A Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- Z Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- Z Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 15)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- Z František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- Z Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- N Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 22)
- Z Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- Z Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- Z Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- Z Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- Z Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 18)
- Z Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- Z Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- Z Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- Z Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- Z Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- 0 Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 3 | 4 | 12 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 0 | 1 | 14 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 1 | 1 | 10 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 0 | 1 | 15 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 2 | 3 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 0 | 3 | 22 | 0 |
Severomoravský | 36 | 13 | 0 | 5 | 18 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 7 | 20 | 100 | 0 |