12. schůze, 320. hlasování, 9. července 1997, 11:58
Vl.náv.zákona o platu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 131 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 21N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Bratinka
- N František Brožík
- A Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 27N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Michal Frankl
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- Z Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 24N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 14 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 14 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 21 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 10 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 27 | 2 | 3 | 9 | 0 |
Severomoravský | 36 | 24 | 2 | 5 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 131 | 12 | 21 | 36 | 0 |