11. schůze, 72. hlasování, 20. května 1997, 14:12
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 123 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 11 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- N František Čech
- Z Václav Exner
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
- Z Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- Z Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Roman Češka
- N Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- N Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- N Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 19N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- N Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- N Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 27N Ne: 8Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- Z Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- Z Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- N Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- N Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- N Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- N Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 26N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- N Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- N Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 10 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 19 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 27 | 8 | 0 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 26 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 123 | 40 | 11 | 26 | 0 |