118. schůze, 87. hlasování, 15. září 2021, 17:11
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 48 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 83 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- 0 Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- Z František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Libor Hoppe
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- 0 David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 0 | 3 | 8 | 10 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 3 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 1 | 2 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 2 | 5 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 0 | 6 | 10 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 7 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 4 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 48 | 1 | 31 | 83 | 37 |