118. schůze, 60. hlasování, 15. září 2021, 10:05
Novela z. o odpovědnosti za přestupky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 143 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 180 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- A Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 9Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 3 | 3 | 6 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 10 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 18 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 143 | 0 | 13 | 22 | 22 |