111. schůze, 158. hlasování, 14. července 2021, 09:20
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 75 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 93 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Jan Jakob
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- Z Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- 0 František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8Z Zdržel se: 13M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 5)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 6)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 0 | 4 | 10 | 5 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 0 | 0 | 9 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 0 | 13 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 2 | 9 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 1 | 13 | 93 | 18 |