111. schůze, 153. hlasování, 13. července 2021, 21:09
Novela z. o pobytu cizinců na území ČR - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 71 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 70 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- Z Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Libor Hoppe
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 2 | 4 | 8 | 1 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 3 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 1 | 5 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 1 | 5 | 7 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 3 | 4 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 2 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 71 | 17 | 29 | 70 | 13 |