111. schůze, 91. hlasování, 8. července 2021, 12:02
Vl.n.z. o lobbování
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 68 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 40 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- 0 František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- 0 Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- 0 František Vácha
- A Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- M Jan Farský
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- 0 Jan Pošvář
- 0 Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 0 | 5 | 4 | 9 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 1 | 6 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 4 | 0 | 3 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 3 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 7 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 6 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 68 | 0 | 40 | 39 | 53 |