111. schůze, 84. hlasování, 8. července 2021, 11:13
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 66 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Jan Jakob
- Z František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- M Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- 0 Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Olga Sommerová
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- N Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- 0 Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Libor Hoppe
- N Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 5 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 3 | 4 | 6 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 4 | 0 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 8 | 1 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 0 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 66 | 35 | 12 | 36 | 51 |