104. schůze, 409. hlasování, 16. června 2021, 10:50
Novela z. o elektronických komunikacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 5 | N Ne: 93 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 70 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Jan Jakob
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Miroslav Samaš
- Z Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- Z Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- M Jaroslava Puntová
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 13M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Olga Sommerová
- Z Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Jaroslav Vymazal
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 11Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- Z Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (N Ne: 4Z Zdržel se: 8)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 11 | 1 | 7 | 7 |
Jihočeský | 13 | 0 | 8 | 0 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 0 | 4 | 5 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 0 | 7 | 2 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 9 | 0 | 13 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 12 | 1 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 11 | 0 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 4 | 0 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 5 | 93 | 4 | 70 | 28 |