104. schůze, 342. hlasování, 2. června 2021, 17:17
Návrhy Poslanecké sněmovny na propůjčení nebo udělení státních vyzname
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 97 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Miroslav Samaš
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Olga Sommerová
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Libor Hoppe
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 0 | 6 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 2 | 7 | 6 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 3 | 9 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 3 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 97 | 0 | 20 | 56 | 27 |