105. schůze, 3. hlasování, 27. května 2021, 10:35
Informace vlády k rozdělování evropských dotací v rámci projektu REACT
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 105 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 70 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2M Omluven: 11)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Jan Jakob
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 14)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3M Omluven: 5)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6M Omluven: 8)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Libor Hoppe
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 2 | 0 | 11 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 1 | 0 | 14 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 6 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 6 | 0 | 8 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 105 | 0 | 24 | 1 | 70 |