87. schůze, 223. hlasování, 10. března 2021, 14:54
N.z.o poskyt. jednorázové peněžní částky os. sterilizovaným
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 99 | Je třeba: 50
A Ano: 66 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 100 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 11)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Miroslav Samaš
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3M Omluven: 8)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Miloslava Rutová
- A Pavel Šindelář
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M František Navrkal
- A Jaroslava Puntová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 15)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- M Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 14)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Libor Hoppe
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 0 | 1 | 5 | 11 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 13 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 0 | 3 | 15 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 0 | 3 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 0 | 3 | 14 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 66 | 2 | 1 | 31 | 100 |