5. schůze, 101. hlasování, 4. října 1996, 11:33
Vl. návrh z. o státním podniku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 88 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- Z Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Ivan Mašek
- 0 Jaroslav Orel
- 0 Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- N Ondřej Zemina
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- N Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- N Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Stanislav Bělehrádek
- A Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A František Chobot
- A Pavla Jurková
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 11 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 7 | 8 | 1 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 8 | 5 | 0 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 10 | 2 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 5 | 6 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 11 | 3 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 20 | 9 | 2 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 61 | 14 | 37 | 0 |